Kabels haspelen
REELTEC® (K) NSHTÖU, (N)SHTÖU
06.09.13.01
|
als haspelkabel voor toepassingen met veelvuldig op- en afwikkelen tijdens het gebruik, vooral bij gelijktijdige trek- en/of torsiespanning en/of gedwongen geleiding van de kabel; in droge, vochtige en natte ruimten, evenals buiten; ook op bouwterreinen, in commerciële en agrarische activiteiten. Voor rijsnelheden tot 120 m/min.
SPECIALE KENMERKEN
- LBS-vrij/siliconenvrij (voor productie)
- voor rijsnelheden tot 120 m/min
OPMERKINGEN
- Volgzaam met RoHS
- Voldoet aan richtlijn 2014/35/EU (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- Zie technische bijlage voor toepassingsgebieden
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, kern- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | Vertinde koperdraad |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | Rubbermengsel |
| Geleideridentificatie | volgens VDE 0293-308 tot 5 aders gekleurd, vanaf 6 aders zwart met witte cijfers met GNGE |
| Stranding | Kernen gestrand in lagen |
| Materiaal binnenmantel | Speciale rubbersamenstelling |
| Buitenmantel Materiaal | Speciale rubbersamenstelling |
| Buitenmantel kleur | zwart |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | Uo/U: 300/500 V |
|---|---|
| Testspanning | 2,5 kV |
| Belastbaarheid | acc. to DIN VDE, see Technical Guideline |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | volgens DIN VDE 0298 deel 3 |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | volgens DIN VDE 0298 deel 3 |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -25 °C / +80 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +90 °C |