PVC Stuurstroomkabels
ÖPVC-JZ/OZ-YCY 0,6/1kV SCHWARZ
01.01.09
|
als voedings-, besturings-, verbindings- en aansluitkabel in elektrische systemen, voor storingsvrije gegevens- en signaaloverdracht, voor vaste installatie en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekspanning en zonder gedwongen geleiding. Geschikt voor installatie in droge, vochtige en natte ruimtes, maar niet geschikt voor ondergrondse installatie buitenshuis.
SPECIALE KENMERKEN
- 0,6/1kV nominale spanning
- 4kV testspanning
- Grotendeels bestand tegen zuren, logen en bepaalde oliën.
- Zeer robuust door extra binnenmantel als mechanische bescherming.
- UV-bestendig PVC omhulsel
- EMC-conforme afscherming
OPMERKINGEN
- Volgzaam met RoHS
- Voldoet aan richtlijn 2014/35/EU (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- LABS-vrij/siliconenvrij (tijdens productie)
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, kern- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte geleiders, genummerd, G: met GL/GN |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Materiaal binnenmantel | PVC |
| Globale afscherming | Vertind koperen vlecht, opt. bedekking ca. 85 % |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | zwart, RAL 9005 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | Uo/U: 300/500 V |
|---|---|
| Testspanning | 4 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatieweerstand | min. 20 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE, zie technische richtlijnen |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 6 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 15 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -15 °C / +70 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +70 °C in bedrijf; +160 °C bij kortsluiting |