PVC stuurstroom kabel met keurmerk
MULTINORM-CY H05VVC4V5-K HAR/UL/CSA 2-NORM-CY (H)05VVC4V5-K UL/CSA
01.02.04
|
als voedings-, besturings-, verbindings- en tussenkabels in elektrische systemen, voor storingsvrije gegevens- en signaaloverdracht, voor vaste installatie en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekspanning en zonder gedwongen geleiding. Geschikt voor installatie in droge, vochtige en natte ruimtes (inclusief water-oliemengsels), maar niet buitenshuis zonder UV-bescherming en niet geschikt voor ondergrondse installatie.
SPECIALE KENMERKEN
- Oliebestendige speciale PVC buitenmantel, goed bestand tegen zuren en logen volgens EN 50363-4-1 en UL 1581 T50.182
- Extra binnenmantel als mechanische bescherming
- EMC-conforme afscherming
- UL/CSA-gecertificeerd tot 600 V maakt parallelle installatie met andere UL kabels met dezelfde bedrijfsspanning mogelijk.
- Internationaal geaccepteerde kabel (HAR/UL/CSA)
OPMERKINGEN
- RoHS conform
- Overeenkomstig de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- LABS/siliconenvrij (tijdens productie)
- tot en met 2,5 mm²: MULTINORM H05VV5-F vanaf 4 mm²: 2-NORM (H)05VV5-F UL/CSA
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, geleider- en mantelkleuren op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte aders met witte cijfers; G = met GNGE |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Materiaal binnenmantel | PVC |
| Globale afscherming | Vertind koperen vlechtwerk (+/- 85% dekking) |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | grijs, RAL 7001 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | HAR: Uo/U 300/500 V; UL/CSA: 600 V |
|---|---|
| Testspanning | 3 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatieweerstand | min. 20 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE, zie technische richtlijnen |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 6 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 12,5 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | HAR: -40 °C / +70 °C; UL/CSA: -40 °C / +90 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | HAR: -5 °C / +70 °C; UL/CSA: -5 °C / +90 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +70 °C in bedrijf; +150 °C bij kortsluiting |
STANDAARDS & GOEDKEURINGEN
| Standaard | EN 50525-2-51 / VDE 0285-525-2-51; UL-typ 2517/2587 en CSA C22.2 Nr. 210.2-M90 AWM I A/B II A/B |
|---|---|
| Goedkeuringen | HAR: 300/500 V - 70 °C | UL/CSA 600 V - 90 °C |