BUS | VELDBUS kabels voor industrie en procesautomatisering
MULTIBUS & INTERBUS 100 - 120 Ohm - HF UL/CSA -hoogflexibel
03.10.02.02
|
MULTIBUS - als veldbuskabel voor gebruik in verschillende veldbussystemen, zoals DIN-meetbus, BITBUS (IEEE 1118), Local Operating Network (LON), SUCOnet-P, Modulink-P, VariNet-P, FIP... en INTERBUS - als remote buskabel (type RBC) of installatie remote buskabel met geïntegreerde voeding (type INBC) op het gebied van productieautomatisering, voor zeer flexibele toepassingen (bijv. energiegeleidende ketens, portaalrobots, pick & place units, transportsystemen, gereedschapsmachines, geautomatiseerde productiesystemen, enz.) productiesystemen enz.)
SPECIALE KENMERKEN
- lage adhesie
- grotendeels bestand tegen vetten, koel- en smeermiddelen
- oliebestendig: n. DIN EN 60811-2-1
- UV-bestendig
- EMC-conforme afscherming
- max. kabellengte van een bussegment bij gespecificeerde transmissiesnelheid:
| PROFIBUS DP | INTERBUS | ||||
| 93.7 kbit/s | max. 1,2 km | 0,5 Mbit/s | max. 400m | ||
| 187,5 kbit/s | max. 1,0km | ||||
| 0,5 Mbit/s | max. 400m | ||||
| 1,5 Mbit/s | max. 200m | ||||
| 12.0 Mbit/s | max. 100m |
OPMERKINGEN
- RoHS-conform
- Voldoet aan DESINA (violet)
- Voldoet aan Richtlijn 2014/35/EU (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- LABS/siliconenvrij (tijdens productie)
- FRNC: Vlamvertragend, niet corrosief, halogeenvrij
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | extra fijne draad volgens IEC 60228 cl. 6 |
| Isolatie geleider | BUS-kernen: Polyolefine, energie kernen: PVC |
| Geleideridentificatie | BUS: volgens DIN 47100, voeding: rd, bl, ge/gr |
| Stranding | BUS-geleiders als paar getwist |
| Globale stranding | (INBC) BUS element, flexibele voedingsgeleiders |
| Globale afscherming | Vertind koperen vlecht |
| Buitenmantel Materiaal | PUR |
| Buitenmantel kleur | violet RAL 4001 (VT) |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | BUS-aders: 250 V (niet voor zware stromen); vermogensaders: 500 V |
|---|---|
| Testspanning | 1,5 kV |
| Lusweerstand | max. 159,8 Ω/km - 0,25 mm²: max. 39,0 Ω/km 1,0 mm² |
| Capaciteit | max. 60 nF/km |
| Karakteristieke impedantie | MULTIBUS: 100 - 120 Ω; INTERBUS: 100 Ω +/- 15 Ω |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 5 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 7,5 x d < 3mVW* | 15 x d ≥ 3mVW* |
| Rijweg (m) - rups | max. 10 m |
| Snelheid (m/s) - rups | zelfdragend: 4 m/s |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | max. 5 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | - 40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | - 30 °C / +70 °C |
EIGENSCHAPPEN IN GEVAL VAN BRAND
| Halogeenvrij | volgens IEC 60754-1 (FRNC-typen) |
|---|---|
| Brandgedrag | Vlamvertragend volgens IEC 60332-1-2; CMX: volgens IEC 60332-1-2, VW-1 |