PUR-besturingskabels, handsetkabels
KAWEFLEX® CONTROL YPUR
01.04.05
|
als voedings-, besturings-, verbindings- en aansluitkabel in elektrische systemen en handgereedschap, voor vaste installatie en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekspanning en zonder gedwongen geleiding. Geschikt voor installatie in droge, vochtige en natte ruimtes, buiten, rekening houdend met het temperatuurbereik, maar niet in de grond.
SPECIALE KENMERKEN
- Verhoogde oliebestendige speciale buitenmantel bestaande uit twee lagen, bestand tegen zuren, alkaliën, oplosmiddelen, hydrolyse, microben, vet, enz.
- UV-bestendig volgens EN ISO 4892-2-2006, methode A (kleurverandering toegestaan)
- Ozonbestendig volgens EN 50396 methode B
- Verhoogde schuur- en snijweerstand, kerfvast, scheurvast
- geïntegreerde slijtage-indicator - schade aan de grijze buitenmantel is zichtbaar door de zwarte binnenmantel eronder
- meer veiligheid en efficiëntie bij industrieel en handmatig strippen
OPMERKINGEN
- Volgzaam met RoHS
- Voldoet aan de 2014/35/EU Richtlijn (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- LABS/siliconenvrij (tijdens productie)
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, kern- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte aders met witte cijfers, G: met GNGE |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Buitenmantel Materiaal | YPUR - dubbellaags jack |
| Buitenmantel eigenschappen | PVC functionele laag, zwart, met spleetvulling geëxtrudeerd onder PUR buitenmantel |
| Buitenmantel kleur | grijs RAL 7001 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | Uo/U: 300/500 V |
|---|---|
| Testspanning | 4 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatieweerstand | min. 20 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE, zie Technische bijlage |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 12,5 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -15 °C / +70 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +70 °C in bedrijf; +150 °C bij kortsluiting |