Stuurstroomkabels voor kabelrupsen
KAWEFLEX® Allround 7110 SK-PVC UL/CSA
04.11.05
|
Flexibele voedings- en besturingskabel voor hogere elektrische en mechanische vereisten in ketting- en bewegingsaandrijfsystemen in de machine- en fabriekstechniek en op het gebied van kraan- en transportbandtechnologie in droge en vochtige ruimten, ook buiten.
SPECIALE KENMERKEN
- UL/CSA-goedkeuring
- vlamvertragend en niet-klevend
- bestand tegen olie vlg. DIN EN 60811-404 (alleen minerale olie) resp. UL 1581, 168 uur bij +80 °C
- UV- en weerbestendig
- siliconenvrij
- NIEUW: met scheurdraad, voor snel en veilig ontmantelen
OPMERKINGEN
- Conform RoHS en de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- NIEUW: met kleinere buitendiameters, voor een lichtere constructie, kleinere buigradii en een lager gewicht; vanaf productiedatum januari 2016
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 6 |
| Isolatie geleider | ≤ 0,5 mm² - PELON®2, ≥ 0,75 mm²- PVC |
| Geleideridentificatie | ZW met cijfers + 1x GL/GN |
| Globale stranding | ≤ 11 geleiders: samengeslagen in lagen, ≥ 12 geleiders: samengeslagen in bundels rond trekontlasting, optimale slaglengte voor kabelrupsen |
| Buitenmantel Materiaal | PVC, met scheurdraad |
| Buitenmantel kleur | zwart, RAL 9005 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 600 V AC |
|---|---|
| Testspanning | 2.000 V |
| Geleiderweerstand | bij +20 °C volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 6 |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 6,5 x D (< 10 m) / 7,5 x D (≥ 10 m) |
| Rijweg (m) - rups | zelfdragend/glijdend max. 100 m |
| Snelheid (m/s) - rups | zelfdragend: max. 10 m/s; glijdend: max. 5 m/s |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | max. 80 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +70 °C |