Stuurstroomkabels voor kabelrupsen
KAWEFLEX® 6110 TRAY SK-PVC UL/CSA
04.09.10.01
|
als zeer flexibele verbindings- en besturingskabel voor hoge elektrische en normale mechanische eisen in kabelsleepkettingen en bewegingsaandrijfsystemen in de machine- en installatiebouw; TC-ER en MTW goedkeuringen maken open bedrading op kabelgoten mogelijk, evenals het gebruik voor industriële machines met slechts één kabel.
SPECIALE KENMERKEN
- UL/CSA-goedkeuring
- niet-klevend, siliconenvrij
- speciale PVC buitenmantel met verhoogde oliebestendigheid, goed bestand tegen vettenten, koelmiddelen, smeermiddelen, zuren en alkaliën - oliebestendig vlg. UL OIL RES I
- waterbestendig vlg. UL wet approval 75°C
- Vlamvertragend vlg. IEC 60332-1-2, CSA FT4, UL verticale vlamtest.
- UV-bestendig
OPMERKINGEN
- RoHS-conform
- overeenkomstig de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- conform NFPA 79 en NEC "National Electrical Code" Art. 336, 392, 501
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 6 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte aders met witte cijfers, G = met GNGE |
| Stranding | Kernen gestrand in lagen |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | zwart RAL 9005 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | IEC: 300/500 V; UL/CSA: 600V (TC, MTW, CIC), 1.000V (WTTC, AWM) |
|---|---|
| Testspanning | 6 kV |
| Geleiderweerstand | bij +20 °C volgens IEC 60228 cl. 6 |
| Isolatieweerstand | bij +20 °C ≥ 20 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 7,5 x d < 10m TL | 10 x d ≥ 10m TL |
| Rijweg (m) - rups | max. 25 m |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | max. 10 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +90 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +90 °C |
STANDAARDS & GOEDKEURINGEN
| Standaard | UL 1277, UL 1063 (MTW), NEC 336.10 (7) klasse1, Div. 2 volgens NEC Art. 336, 392, 501 |
|---|---|
| Goedkeuringen | UL/CSA - cULus & cURus 1.000V, 90°C (AWM, WTTC) en cULus & cURus 600V, 90°C (TC-ER, MTW, CIC) |