Stuurstroomkabels voor kabelrupsen
KAWEFLEX® 6100 ECO SK-PVC UL/CSA
04.09.05
|
als flexibele stroom- en besturingskabel voor hoge elektrische en lichte tot middelzware mechanische vereisten in sleepkettingen en bewegingsaandrijfsystemen in de machine- en installatietechniek.
SPECIALE KENMERKEN
- UL/CSA-goedgekeurd, conform DESINA, conform RoHS
- conform CE 2014/35/EU ("Laagspanningsrichtlijn")
- niet-klevend, siliconenvrij
- zelfdovend vlg. IEC 60332-1-2, FT1, VW-1
- oliebestendig vlg. DIN EN 60811-404 (alleen minerale olie) en goed bestand tegen vettenten, koelvloeistoffen en smeermiddelen
- dankzij UL/CSA 600 V goedkeuring is parallelle aanleg met andere 600 V-kabels toegestaan
OPMERKINGEN
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, geleider- en mantelkleuren op aanvraag.
- NIEUW: met kleinere buitendiameters, voor een lichtere constructie, kleinere buigradii en een lager gewicht; vanaf productiedatum januari 2020
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte geleiders met witte cijfers, 1 x GL/GN |
| Globale stranding | Geleiders in lagen samengeslagen |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | grijs RAL 7001 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | volgens IEC: 300/500 V | volgens UL: 600 V |
|---|---|
| Testspanning | 4 kV |
| Geleiderweerstand | bij +20 °C volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatieweerstand | bij +20 °C ≥ 20 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 10 x d < 3 m TL | 12,5 x d ≥ 3 m TL |
| Rijweg (m) - rups | max. 10 m |
| Snelheid (m/s) - rups | zelfdragend: max. 3 m/s |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | max. 10 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +90 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +90 °C |