LAN | ETHERNET kabels voor gestructureerde industriële bekabeling
INDUSTRIAL ETHERNET Cat.5e - Cat.7A - HF UL/CSA -hoogflexibel
03.15.01.06
|
als datakabel voor de overdracht van digitale en analoge signalen voor Industrial Ethernet, ICT-netwerktoepassingen en in PROFINET-systemen. Geschikt voor zeer flexibele toepassingen (bijv. energiegeleidende kettingen, portaalrobots, pick & place units, transportsystemen, bewerkingsmachines, etc.), in zware industriële omgevingen.
Standaard volgens Industrial Ethernet-Spec.& volgens de eisen voor industriële secundaire & tertiaire bekabeling: EN 50173, ISO/IEC 11801, ISO/IEC 24702, TIA/EIA 568, TSB36, EN 50288, IEC 61156-5/-6
SPECIALE KENMERKEN
- lage adhesie
- grotendeels bestand tegen vetten, koelmiddelen en smeermiddelen
- oliebestendig: n. DIN EN 60811-2-1
- UV-bestendig
- geoptimaliseerde EMC-conforme afscherming
- Afwikkeling: 3 lagen buitenmantel - PUR+textiel steunvlecht+PUR
- 4 paren: 10/100/1000Mbit/s (Cat.5e,6) & 10Gbit/s (Cat.6A,7,7A) voor Industrieel Ethernet
- HF-eigenschappen Cat.5e,6,6A,7 & 7A volgens IEC 61156-6
- Max. kabellengte bij bovenstaande transmissiesnelheid: 85m
OPMERKINGEN
- RoHS-conform
- LABS/siliconenvrij (tijdens productie)
- Overeenkomstig de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- FRNC: Flame Retardant Non Corrosive, halogeenvrij
- FC type met 'fast-connect' kabeldesign
- 7-/19-draadjes: voor patchkabeltoepassingen (max. 60 m)
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | Vertind of blank koper |
|---|---|
| Geleiderklasse | 7- of 19-draads |
| Isolatie geleider | Polyolefine of geschuimd polyolefine |
| Geleideridentificatie | whbu-bu, whog-og, whgn-gn, whbn-bn (resp. wh-bu, wh-og, wh-gn, wh-bn - bij FTP-typen) |
| Stranding | In paren samengeslagen (TP) |
| Afscherming | TOO LONG |
| Materiaal binnenmantel | Trommelbare kabel: PUR onder textiel braiding |
| Buitenmantel Materiaal | PUR |
| Buitenmantel kleur | groen RAL6018(GN), petrolblauw RAL5021(PT) of zwart(BK) |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 125 V (niet voor zware stromen) |
|---|---|
| Lusweerstand | max.280,0 Ω/km - AWG26 |
| Capaciteit | nom. 48 nF/km |
| Karakteristieke impedantie | 100 Ω ± 15 Ω |
| Overdrachtssnelheid | Cat.5e,6 tot 1.024Mbit/s | Cat.6A,7,7A tot 10Gbit/s. |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 5 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 7,5 x d < 3m,RW* | 15 x d ≥ 3m,RW* |
| Rijweg (m) - rups | max. 10 m (RW) |
| Snelheid (m/s) - rups | zelfdragend: 4 m/s |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | max. 5 m/s² | TORSIE: max. 10 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -30 °C / +70 °C |
EIGENSCHAPPEN IN GEVAL VAN BRAND
| Halogeenvrij | volgens IEC 60754-1 (FRNC-types) |
|---|---|
| Brandgedrag | PUR: volgens IEC 60332-1-2 | PUR CMX: volgens IEC 60332-1-2, VW-1 | PUR AWM: horizontale vlam (UL2556) |