LAN | ETHERNET kabels voor gestructureerde industriële bekabeling
INDUSTRIAL EtherCAT UL/CSA
03.15.01.20
|
Industriële EtherCAT®-kabels worden gebruikt op het gebied van realtime EtherCAT®-systemen voor vaste installatie, voorwaardelijk flexibele en zeer flexibele toepassingen.
SPECIALE KENMERKEN
- Hoogfrequente eigenschappen Cat.5e volgens IEC 61156-6 (7- of 19-draads)
- FRNC: Flame Retardant, Non Corrosive
- EtherCAT® is een geregistreerd handelsmerk van de EtherCAT® Technology Group.
OPMERKINGEN
- volgzaam met RoHS
- voldoet aan de 2014/35/EU Richtlijn (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- LABS-/siliconenvrij (tijdens productie)
- andere versies en speciale ontwerpen op aanvraag.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | Fijndradige of superfijndradige blanke koperdraad |
|---|---|
| Geleiderklasse | 7- of 19-draads |
| Isolatie geleider | Polyolefine of geschuimd polyolefine |
| Geleideridentificatie | geel, oranje, wit, blauw |
| Globale afscherming | Plastic gelamineerde aluminiumfolie vertind onder koperen vlechtwerk |
| Buitenmantel Materiaal | PVC of PUR |
| Buitenmantel kleur | groen zoals RAL 6018 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 125 V (niet voor zware stromen) |
|---|---|
| Lusweerstand | max. 280,0 Ω/km |
| Capaciteit | nom. 48 nF/km |
| Karakteristieke impedantie | 100 Ω ± 15 Ω |
| Overdrachtssnelheid | tot 1.024 Mbit/s |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 8 x d |
| Rijweg (m) - rups | Slepend: 4,5 m |
| Snelheid (m/s) - rups | Slepend: 3 m/s |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | Slepend: 3 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -30 °C / +70 °C (ZUIVER); -10 °C / +70 °C (PVC) |
EIGENSCHAPPEN IN GEVAL VAN BRAND
| Halogeenvrij | volgens IEC 60754-1 (FRNC-types) |
|---|---|
| Brandgedrag | Horizontale vlamtest (UL 2556) |