PVC platte kabels
FESTOONTEC® H05VVH6-F, (H)05VVH6-F
06.01.01
|
als stroom- en besturingskabel voor kabelwagens, transportsystemen, gereedschapsmachines, vooral op takels, liften, kraan- en containerbruggen en in alle gevallen waar de kabel tijdens gebruik wordt blootgesteld aan sterke bochten en permanente bewegingen in slechts één vlak. Geschikt voor gebruik in droge, vochtige en natte ruimtes.
SPECIALE KENMERKEN
- Aanzienlijk kleinere buigradius vergeleken met ronde kabels
- LBS-vrij/siliconenvrij (tijdens productie)
OPMERKINGEN
- Volgzaam met RoHS
- Voldoet aan richtlijn 2014/35/EU (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, draad- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
- Beschikbare accessoires vindt u op pagina 15.35.XX
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens VDE 0293-308 tot 5 aders gekleurd, vanaf 6 aders zwart met witte cijfers of wit met zwarte cijfers, met of zonder GNGE |
| Stranding | Geleiders of bundels parallel aan elkaar |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | zwart, RAL 9005 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | Uo/U 300/500 V |
|---|---|
| Testspanning | 2 kV |
| Belastbaarheid | volgens DIN EN 50565-1 |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | volgens DIN EN 50565-1 |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | volgens DIN EN 50565-1 |
| Ophanghoogte (m) | max. 45 m |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -15 °C / +60 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +60 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +70 °C |