Ronde kabels voor kabelwagens
FESTOONTEC® PUR-HF
06.12.01.01
|
als stroom- en besturingskabel voor zeer hoge mechanische spanningen, operationeel hoge buigfrequenties, vooral voor gebruik op kabelwagens, sleepkettingen op bewegende onderdelen van bewerkingsmachines, transportsystemen enz. in droge, vochtige en natte ruimtes en buiten.
SPECIALE KENMERKEN
- LBS-vrij/siliconenvrij (tijdens productie)
- halogeenvrij
- op aanvraag ook geschikt als variant voor permanent gebruik in water (geen drinkwater) tot 50 m dompeldiepte
OPMERKINGEN
- Volgzaam met RoHS
- Voldoet aan Richtlijn 2014/35/EU (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, kern- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens DIN VDE 0295 resp. IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatie geleider | op polyesterbasis |
| Geleideridentificatie | volgens DIN 0293-308 tot 5 aders gekleurd, vanaf 6 aders wit met zwarte cijfers met of zonder GNGE |
| Stranding | Kernen gevlochten in lagen rond kernelement |
| Buitenmantel Materiaal | PUR, halogeenvrij |
| Buitenmantel kleur | zwart |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | Uo/U: 300/500 V |
|---|---|
| Testspanning | 2,5 kV |
| Belastbaarheid | acc. to DIN VDE 0298-4 |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 6 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 7,5 x d |
| Snelheid (m/s) - rups | 3,5 m/s - 210 m/min |
| Torsiehoek ± (°/m) | +/- 25 °/m |
| Snelheid (m/s) - kabelwagensysteem | 4 m/s - 240 m/min |
| Snelheid (m/s) - trommel | 1 m/s - 60 m/min |
| Treksterkte | op de geleider max. 15 N/mm² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -50 °C / +90 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -40 °C / +90 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +90 °C |