Elektronische kabels
EQ C Eca
02.01.01_JOB
|
Data-, transmissie-, stuurstroom- en aansluitkabel. Voor vaste verlegging en flexibele toepassingen. Geschikt voor gebruik in droge en vochtige ruimtes.Buitengebruik alleen met UV-bescherming, geen directe ondergrondse installatie.
SPECIALE KENMERKEN
- grotendeels bestand tegen zuren, basen & gespecificeerde olie types
- LABS-/siliconen vrij (tijdens productie)
OPMERKINGEN
- volgens RoHS
- volgens 2014/35/EU-Richtlijn ("Low-Voltage Directive") CE
- speciale versies, andere dimensies, aders & buitenmantel kleuren op verzoek volgens uw specificaties.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 5; uitzondering: 0,34 mm², geslagen (7 x 0,25 mm) |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN 47100 verschillende kleuren |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | grijs, RAL 7001 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 250 V | Uo/U: 250 V; piekspanning bij 0,14 mm² 350 V; > 0,14 mm² 500 V |
|---|---|
| Testspanning | met 0,14 mm² kern/ader: 1,2 kV; > 0,14 mm²: kern/ader: 1,5 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 5 |
| Isolatieweerstand | min. 20 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE, zie Technische bijlage |
| Capaciteit | ca. 120 nF/km |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | tot 12 mm Ø 5 x d; tot 20 mm Ø 7,5 x d; > 20 mm Ø 10 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | tot 12 mm Ø 10 x d; tot 20 mm Ø 15 x d; > 20 mm Ø 20 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -30 °C / +80 °C | -30 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +70 °C | -5 °C / +70 °C |