Gecertificeerde datakabels
ELITRONIC®-CY LIYCY UL/CSA
02.04.02
|
UL/CSA-goedgekeurde datatransmissie-, besturings- en verbindingskabel voornamelijk voor de transmissie van analoge en digitale signalen in procesgestuurde systemen in de meet- en regeltechniek, voor storingsvrije gegevens- en signaaloverdracht. Geschikt voor vaste installatie en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekspanning en zonder gedwongen geleiding. Voor installatie in droge en vochtige ruimtes, maar niet buiten zonder UV-bescherming en niet in de grond.
SPECIALE KENMERKEN
- goed bestand tegen zuren, logen en bepaalde oliën.
- LABS-vrij/siliconenvrij (tijdens productie)
- EMC-conform
- bij uitstek geschikt voor soldeer-, krimp- en isolatieverplaatsingstechnologie
OPMERKINGEN
- RoHS conform
- Overeenkomstig de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, geleider- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | vertind koper, fijndradig |
|---|---|
| Geleiderklasse | 7- of 19-draads |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN 47100 met grijze buitenmantel volgens IC-kleurcode met zwarte buitenmantel |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Globale afscherming | Vertind koperen vlechtwerk (+/- 85% dekking) |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | grijs of zwart |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 300 V |
|---|---|
| Testspanning | geleider/geleider: 2,0 kV; geleider/afscherming: 1,5 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 2 |
| Isolatieweerstand | min. 20 MΩ x km bij 20 °C |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE, s. Techn. Richtlijnen |
| Capaciteit | Geleider/Geleider ca. 120 nF/km; Geleider/Afscherming ca. 160 nF/km |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 7,5 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 15 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -30 °C / +80 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +80 °C |
STANDAARDS & GOEDKEURINGEN
| Standaard | UL type 1061, UL type 2464 en CSA AWM I/II A |
|---|---|
| Goedkeuringen | UL/CSA: 80 °C - 300 V |