Gecertificeerde datakabels
DATATRONIC®-CY UL/CSA
02.04.05
|
UL/CSA-goedgekeurde datatransmissie-, besturings- en verbindingskabel voornamelijk voor de transmissie van analoge en digitale signalen in procesgestuurde systemen in de meet- en regeltechniek, voor storingsvrije gegevens- en signaaloverdracht. Geschikt voor vaste installatie en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekspanning en zonder gedwongen geleiding. Voor installatie in droge en vochtige ruimtes, maar niet buiten zonder UV-bescherming en niet in de grond.
SPECIALE KENMERKEN
- in paren gedraaide kernen (TP = twisted pair)
- Grotendeels bestand tegen zuren, logen en bepaalde oliën.
- LABS-vrij/siliconenvrij (tijdens productie)
- Aanbevolen voor EMC-conforme toepassingen
- speciaal geschikt voor connectoren volgens DIN 41612 en VG-standaard 95324 en D-Sub volgens MIL-C24308 en uitermate geschikt voor soldeer-, krimp- en isolatieverplaatsingstechnologie.
OPMERKINGEN
- Volgzaam met RoHS
- Voldoet aan Richtlijn 2014/35/EU (''Laagspanningsrichtlijn'') CE
- Speciale uitvoeringen, andere afmetingen, doorsneden, kern- en mantelkleuren zijn op aanvraag verkrijgbaar.
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | vertind koper, fijndradig |
|---|---|
| Geleiderklasse | 7-draads constructie; AWG28/7 = 7 x 0,13 mm (0,09 mm²); AWG24/7 = 7 x 0,203 mm (0,22 mm²) |
| Isolatie geleider | AWG24: speciaal SR-PVC (halfstijf PVC); AWG28: speciaal PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN 47100 verschillende kleuren, met kleurherhaling vanaf het 23e paar |
| Stranding | 2 aders getwist als paar; paren in lagen samengeslagen |
| Globale afscherming | Vertinde koperen vlecht; opt. bedekking ca. 85% met vertinde vulstreng eronder |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | grijs, RAL 7032 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | AWG28/7 = 250 V volgens VDE; 30 V volgens UL type 2560; AWG24/7 = 300 V volgens VDE en UL type 2464. |
|---|---|
| Testspanning | 1,2 kV |
| Geleiderweerstand | voor AWG28/7 < 250 Ω/km; voor AWG24/7 < 130 Ω/km |
| Isolatieweerstand | min. 200 MΩ x km |
| Belastbaarheid | volgens DIN VDE, s. Techn. Richtlijnen |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | tot 12 mm Ø 5 x d; tot 20 mm Ø 7,5 x d; > 20 mm Ø 10 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | tot 12 mm Ø 10 x d; tot 20 mm Ø 15 x d; > 20 mm Ø 20 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -30 °C / +80 °C; volgens UL -5 °C / +60 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +70 C; volgens UL -5 °C / +60 °C |
STANDAARDS & GOEDKEURINGEN
| Standaard | UL-stijl 2560 (AWG28/7) of UL-stijl 2464 (AWG 24/7) |
|---|---|
| Goedkeuringen | UL/CSA: AWG28/7: 60 °C - 30 V; AWG24/7: 60 °C - 300 V |