Stuurstroomkabels voor kabelrupsen
Highflex CC-BD UL/CSA
04.09.31
|
Dynamische voedings-, en stuurstroomkabel voor medium mechanische eisen in kabelrupsen en aandrijfsystemen in de machine- en installatiebouw.
SPECIALE KENMERKEN
- UL/CSA goedgekeurd
- lage adhesie, siliconenvrij
- vlamvertragend volgens IEC 60332-1-2, FT1, VW-1
- olie resistent volgens HD 21 13S1
- grotendeels bestand tegen vetten, koelvloeistoffen & smeermiddelen
- vanwege het 600 V UL/CSA keurmerk is het parallel naast elkaar leggen van andere 600 V kabels toegestaan
OPMERKINGEN
- volgens RoHS
- volgens 2014/35/EU-Richtlijn ("Low-Voltage Directive") CE
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | blank strengen koper vergelijkbaar / volgens DIN EN 60228 klasse 5 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0295 zwarte kernen met witte cijfers; G = GNYE |
| Stranding | aders geslagen in lagen van 2 tot 7 aders & van 9 tot 42 aders gedraaid in bundels en bundels gedraaid in lagen |
| Materiaal binnenmantel | PVC |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | zwart RAL 9005 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 300/500 V | conform IEC: 300/500 V | conform UL/CSA: 600 V |
|---|---|
| Nominale spanning AC UL/CSA | 600 V | 600 V |
| Testspanning | 5 kV | 5 kV |
| Geleiderweerstand | conform CEI 20-29 klasse 5 en DIN-VDE 0295 K5 |
| Isolatieweerstand | bij +20 °C ≥ 20 MΩ x km |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 7,5 x d |
| Rijweg (m) - rups | max. 50 m |
| Snelheid (m/s) - rups | 10 m/s |
| Versnelling (m/s²) - kabelrups | max. 8 m/s² |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +90 °C | -40 °C / +90 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | +0 °C / +90 °C | +0 °C / +90 °C |
| Max. geleidertemperatuur in bedrijf [°C] | +90 |