PVC stuurstroom kabel met keurmerk
2-NORM TRAY TC-ER MTW GRIJS
01.02.07
|
verhoogde oliebestendigheid. Voedings- en besturingskabel voor installatie in kabelgoten of kabelkanalen, speciaal voor machines & systemen bedoeld voor de Noord-Amerikaanse markt. Noord-Amerikaanse markt. Voor gemiddelde mechanische belasting, voor vaste en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekbelasting en zonder gedwongen geleiding. Voor installatie in droge, vochtige en natte omgevingen (incl. water-oliemengsels). TC-ER (Tray Cable - Exposed Run) goedkeuring voor vrije, open installatie tussen kabelgoot en industriële machine/installatie conform NEC 336.10(7).
SPECIALE KENMERKEN
- verhoogde oliebestendigheid door speciale PVC buitenmantel, goed bestand tegen zuren en logen
- oliebestendig vlg. UL OIL RES I // waterbestendig vlg. UL wet approval 75°C
- UL/CSA gecertificeerd tot 600 resp.1000 V. Dit maakt parallelle installatie mogelijk met andere kabels met dezelfde bedrijfsspanning.
- TC-ER (Tray Cable - Exposed Run) goedkeuring (geen ER-goedkeuring voor 2-aderige versies).
- WTTC-goedkeuring (WindTurbine Tray Cable).
- UL MTW (Machine Tool Wire) certificering
OPMERKINGEN
- RoHS-conform // overeenkomstig de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- UL Listed volgens UL1277+1063; UL/CSA Recognized volgens UL Style 10012+2587
- Conform NFPA 79 2007 en NEC 336.10 (7) Class1,Div.2 volgens NEC "National Electric Code" Art. 336, 392, 501
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 5, UL 83 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte aders met witte cijfers met GNGE vanaf 3 aders |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | grijs, RAL 7001 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 600 V (TC en MTW); 1000 V (WTTC & AWM); IEC: 0,6/1 kV |
|---|---|
| Testspanning | 6 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 5 |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 4 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 13 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +90 °C |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +90 °C |
STANDAARDS & GOEDKEURINGEN
| Standaard | UL 1277, UL 1063 (MTW), NEC 336.10 (7) klasse 1, Div. 2 volgens NEC Art. 336, 392, 501 |
|---|---|
| Goedkeuringen | UL vermeld volgens UL 1277 en 1063 - UL/CSA erkend volgens UL 10012 en 2587 |