PVC stuurstroom kabel met keurmerk
2-NORM TRAY-CY+UV DB TC-ER MTW ZWART
01.02.10
|
Verhoogde oliebestendige stroom- en besturingskabel voor installatie in kabelgoten of kabelkanalen, speciaal voor exportgerichte machinebouw. Voor gemiddelde mechanische belasting, voor vaste en flexibele toepassingen met vrije beweging zonder trekbelasting en zonder gedwongen geleiding. Voor installatie in droge, vochtige en natte omgevingen (incl. water-oliemengsels), buiten en direct in de grond. TC-ER (Tray Cable - Exposed Run) goedkeuring voor vrije, open installatie tussen kabelgoot en industriële machine/installatie conform NEC 336.10(7).
SPECIALE KENMERKEN
- Speciale PVC buitenmantel met verhoogde oliebestendigheid, goed bestand tegen zuren en logen - oliebestendig vlg. UL OIL RES I
- waterbestendig vlg. UL wet approval 75°C // voor directe ingraving
- UV-bestendig vlg. EN 50396 en HD 605 A1; SUN RES vlg. UL 1581
- TC-ER (Tray Cable - Exposed Run) goedkeuring (geen ER-goedkeuring voor 2-aderige afmetingen)
- WTTC (WindTurbine Tray Cable) goedkeuring
- UL MTW (Machine Tool Wiring) goedgekeurd
- EMC-conform
OPMERKINGEN
- RoHS-conform, overeenkomstig de Laagspanningsrichtlijn 2014/35/EU
- UL Listed volgens UL 1277 en 1063; UL/CSA Recognized volgens UL Style 10012 en 21179 en CSA AWM I/II A/B
- Conform NFPA 79 2007 en NEC 336.10 (7) Class1,Div.2 volgens NEC "National Electric Code" Art. 336, 392, 501
PRODUCTDETAILS
ONTWERP
| Geleidermateriaal | blank koperen streng |
|---|---|
| Geleiderklasse | volgens IEC 60228 cl. 5, UL 83 |
| Isolatie geleider | PVC |
| Geleideridentificatie | volgens DIN VDE 0293 zwarte aders met witte cijfers met GNGE vanaf 3 aders |
| Stranding | gestrand in lagen |
| Afscherming | Met aluminium gelamineerde polyesterfolie |
| Globale afscherming | Vertind koperen vlechtwerk (+/- 85% dekking) |
| Buitenmantel Materiaal | PVC |
| Buitenmantel kleur | zwart, RAL 9005 |
ELEKTRISCHE EIGENSCHAPPEN
| Nominale spanning AC IEC | 600 V (TC en MTW); 1000 V (WTTC & AWM); 0,6/1 kV (IEC) |
|---|---|
| Testspanning | 6 kV |
| Geleiderweerstand | volgens IEC 60228 cl. 5 |
MECHANISCHE & DAGMATIGE EIGENSCHAPPEN
| Min. buigradius vast | 6 x d |
|---|---|
| Min. buigradius bewegend | 20 x d |
THERMISCHE EIGENSCHAPPEN
| Operat. temp. vast min./max. [°C] | -40 °C / +90 °C (Tray Cable - MTW); +105 °C (cUR AWM) |
|---|---|
| Operat. temp. bewegend min/max [°C] | -5 °C / +90 °C (Tray Cable - MTW); +105 °C (cUR AWM) |
STANDAARDS & GOEDKEURINGEN
| Standaard | UL 1277, UL 1063 (MTW), NEC 336.10 (7) klasse 1, Div. 2 volgens NEC Art. 336, 392, 501 |
|---|---|
| Goedkeuringen | UL vermeld volgens UL 1277 en 1063 - UL/CSA erkend volgens UL 10012 en 2587 |